ДО ЗАКАРПАТТЯ на 7 днів (ЗАМКИ+ГОРИ+ТЕРМОВОДИ ТА ВИН виїзди з Житомира та Києва

 
Дати виїздів:
Програма туру:
П'ятниця:
18:30 збір групи в м. Київ (ст.метро Житомирська)
19:00 виїзд з Києва
20:40 збір групи в м. Житомир на пл.Перемоги (біля танку)
21:00 виїзд з Житомира
Субота:
08:00 - 09:00 прибуття в с. Воловець
Розселення туристів в готелях: "Надія", "Едем", "Над Вичов", "Дідів рай"...
Сніданок, година вільного часу.
Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»:
підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).
На г. Гимба  відвідаємо чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб та поринути в атмосферу місцевого життя.
Далі Вам надасться можливість побачити унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.
Кожен, хто стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів. 
На зворотному шляху заїдемо в Закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим. Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!
Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!
Повернення в готель.
Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни або відправлення на форелеву ферму, де у кожного буде змога власноруч зловити форель, а власник ферми на вугіллі за декілька хвилин приготує її для Вас).
Неділя:
Сніданок.
Виїзд групою по замкам Закарпаття.
Відвідування палацу- садиби "Замок Шенборнів"
Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі.
Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви.
Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами.
У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком».
Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.
Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош).
1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати».
Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.
Далі їдемо до найромантичнішого на Закарпатті замку в смт. Чинадійово.
Чинаді́ївський замок або Замок «Сент-Міклош» — пам'ятка архітектури XIV—XIX століть.
Розташований у смт Чинадійово, що поблизу міста Мукачевого Закарпатської області. 
Далі по програмі туру ми відвідаємо "Замок Паланок", який розташований в м. Мукачево.
 
Екскурсія по замку «Паланок» - одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.
Зняти втому від переїздів та ходьби зможемо в м. Берегово - купання в термальних басейнах.
Повернення в готель.
Вечеря, вільний час.
Понеділок:
Сніданок, виїзд на пішохідну екскурсію з покоренням гори Пікуй.
Піку́й — найвища вершина Вододільних Бескидів і всього пасма Бещад, найвища географічна точка Львівської області. Розташована на межі Львівської та Закарпатської областей.
Висота гори — 1408,3 м (за іншими даними — 1405 м). Поверхня конусоподібна, асиметрична: південно-західний схил крутий, північно-східний та північний — більш пологий. Гора складається з флішу. Схили вкриті буковим і ялицевим лісом.
Завдяки значній відносній висоті для вершини Пікуя характерна наявність субальпійського поясу рослинності, верхня межа лісутут проходить на висоті 1200—1250 м н.р.м. Це дозволяє туристам на короткому відрізку маршруту познайомитися з ландшафтами та своєрідною флорою (на вершині зростають рідкісні види рослин). Вершина оздоблена мальовничими скелями та стрімкими урвищами — невеликими куестами. Краєвиди з гори Пікуй своєю протяжністю перевищують бачені з будь-якої іншої вершини Львівської області.
Повернення в готель.
Вечеря, вільний час.
Вівторок:
Сніданок
Вільний день для відпочинку.
Вечеря.
Середа:
Сніданок.
Виїзд на екскурсію в м. Свалява.
Околиці міста багаті джерелами лужно-вуглекислих вод типу «Боржомі». Біля них створені санаторії «Поляна», «Кришталеве Джерело», «Сонячне Закарпаття», «Квітка Полонини», де лікують хворих мінеральною водою, придатною для ванн і пиття.
Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені сім басейнів, три з них - термальні.
Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).
Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.
7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.
Косино – 7 басейнів + 7 саун = 7 задоволень.
А по закінченню нашого екскурсійного дня ми відвідаємо та продегустуємо справжні Закарпатські вина.
Невід’ємною частиною історії Закарпаття є виноробство. Частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин».
Дегустація традиційних закарпатських вин та натурального соку, а також огляд чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина - ось мета цієї екскурсії.
Повернення в готель.
Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни, чани та форель).
Четвер:
Сніданок.
Виїзд на екскурсію, де у Вас буде можливість відвідати бункер «Лінія Арпада»; у Верхній Грабівниці - військовий оборонний об’єкт часів Другої світової війни, викопаний у горі угорцями під керівництвом німців на глибині 100 м.
Довжина тунелів - майже кілометр.
Під землею є джерело чистої питної води.
Під час війни бункер використовувався як госпіталь, склад продуктів і боєприпасів та ін.
За деякими даними, це найбільший військовий бункер, який зберігся до наших днів, у Європі.
 
Зараз бункер є однією зі складових всіх туристичних маршрутів, до яких так само сміливо можна віднести і відвідування санаторію «Квітка Полонини».
Санаторій «Квітка Полонини» знаходиться в тихій сільській місцевості, в долині річки Пиня, в оточенні гір, альпійських лугів і хвойно-листяного лісу. розміщений у парковій зоні, площею 10 га.
Санаторний парк - справжній оазис, окрасою якого слугують цінні та екзотичні види листяних і хвойних дерев, квітучі і декоративні кущі, клумби і оригінальні скульптурні форми, міні-озера з лататтям, затишні альтанки і лавки.
Все це спонукає до прогулянок та відпочинку.
На території здравниці створені два штучні озера, в яких любителі риболовлі можуть впіймати коропа чи білого амура.
Обід (факультативно).
 
Повернення в готель.
Вечеря, вільний час.
П'ятниця:
Сніданок.
Звільнення номерів.
Виїзд із с. Воловець, прощання із Закарпаттям та відправлення в м. Львів.
Вільний час.
20:00 - виїзд в м. Житомир / Київ.
Субота:
01:00 - 02:00 - прибуття в Житомир, 03:00 - 04:00 - прибуття у Києва.
Вартість туру:
4000,00 грн/люд - виїзд з Житомира
4200,00 грн/люд - виїзд із Києва
У вартість туру входить: проїзд (Київ - Житомир - Воловець - Житомир - Київ); проживання; харчування (7 сніданків, 6 вечерь); страховка.
Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги (500грн/люд. за весь тур (або 100грн в день коли працює екскурсовод)); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (Термальні басейни "Косино" - 450грн./3год, Термічні басейни в Берегово - 230грн,/2год. 30хв.;підйомник на гору Гимбу 150грн.;Замок Шенборна 10-20грн., Замок Паланок 50-100грн., водоспад Шипіт 10-15грн., дигустація вин 80грн., Лінія Арпада 40-70грн), обіди.
Для вдалого відпочинку ТА "НА ВАЛІЗАХ" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та безперечно гарний настрій ;)
Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Коментувати