NEW!!!-ЩОЧЕТВЕРГА-ЗАКАРПАТТЯ-(Мукачево,Берегове,Ужгород,два термобасейни,замки,дегустація вина) на 3дні/2 ночі-2000 грн.

При бронюванні туру за 10 днів до виїзду знижка 100 грн.!

Програма туру:
Четвер:
20:00 збір групи  (пл. Перемоги біля танку)
20:20 виїзд в Мукачево
П'ятниця:-  приїзд в Мукачево - поселення, відпочинок.
 9:00 - сніданок
10:00-11:30 -  Вирушаємо на оглядову екскурсію стародавнім Мукачевом: гуляемо історичним центром ( Білий палац, міська Ратуша, католицький костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латоричний двір; православний Свято-Миколаєвський монастир).
Картинки по запросу фото мукачево
12:00-14:00 - Далі по програмі туру ми відвідаємо один з самих захищених замків Європи який знаходиться в м.Мукачеве "Паланок". Замок є цінною історичною та військово-архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи. Паланок входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що зберіглися у Європі. 
Картинки по запросу фото замок мукачево
14:30-17:00 -  м.Берегове, оздоровчий комплекс «Жайворонок» - купання в термальних водах. 
"ЖАЙВОРОНОК" - це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.
Похожее изображение
17:30- 19:00 - На закінчення нашого екскурсійного дня відвідаємо та продегустуємо справжніх Закарпатських вин.
Похожее изображение
- Повернення в готель.
20:00 - Вечеря. Прогулянка вечірнім Мукачевом.
- Вільний час. 
Субота:
8:00-8:30 - сніданок
8:30 - виїзд на Ужгород
10:00-15:30 - обзорна м.Ужгород, Ужгородський замок
На перехрестях українського, угорського та словацького кордонів розкинувся Ужгород – столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто із славетним історичним корінням – адже бере свій початок ще в ІХ сторіччі , дуже довго було у володінні угорської корони і величалося Унгваром. Ми допоможемо Вам відкрити для себе таємничі величі і могутності казкового міста Ужгород.Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся мальовничими провулками старовинного міста.
Картинки по запросу фото ужгород 
 - час на обід
16:00-16:30 -  відвідування музею-корчми деца у Нотаря. Корчма-музей «Деца у нотаря» є місцевою визначною пам'яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов'язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом закладу «Деца у нотаря» . Це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків Кожен зал оформлений по-різному і тільки одне об'єднує всі приміщення - .. це гумор і сатира Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором
 
17:00-19:00 - Купання в термальних водах «Золота гора»
До послуг гостей п'ять термальних басейнів: Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія.
За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.
 
        zg_termal-pools_gallery_003
- Повернення в готель.
20:00 - Вечеря.Прогулянка вечірнім Мукачевом.
-  Вільний час.
Неділя:
9:00 - Сніданок.
10:00 - відвідування замку Сент Міклош
Збудований у ХV ст. бароном Переньї, замок став центром Сент-Міклоської домінії. Його споруджено за взірцем древніх романських феодальних твердинь. Двоповерхова будівля з двома триярусними вежами, стінами завтовшки метр, обширними підвалами та віконцями-бійницями слугувала для захисту не лише прилеглого поселення, але й для неподалік розміщеного перевалу "Руські ворота". В давнину замок був добре захищений валами та ровами, а також річкою Латорицею. 
Картинки по запросу замок сент-миклош міклош
- Прогулянка палацом- садибою "Замок Шенборнів"
Картинки по запросу шенборны
Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.
12:00 - виїзд на Львів
17:00-19:00 - м.Львів - зустріч з гідом. Пішохідно-екскурсійна прогулянка по Старовинному місту.
19:00 - 22:00 -  час на відпочинок . Львів - чудовий у вечірній час, коли в різнокольорових вогнях сіяє "мала Ейфелівка" - 200 метрова телевізійна вежа на Замковій горі; коли міняється підсвітка 7 кольорів на скульптурах костелу Домініканців; коли бринить гітара в руках вуличних музикантів на Ринковій площі.
22:00 - виїзд на м. Житомир 
Понеділок:
03:00 - орієнтовне прибуття в Житомир
Вартість туру - 2000грн/люд.
 
При бронюванні туру за 10 днів до виїзду знижка - 100 грн.!
 
У вартість туру входить: проїзд (Житомир - Мукачево- Житомир); харчування (3 сніданки, 2 вечері); проживання; страховка.
Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (Термальні басейни «Золота гора» - 250грн.; Термальні басейни «Жайворонок» - 220 грн.,Ужгородський замок – 35 грн.,деца у Нотаря – 5 грн., дегустація вин – 80 грн., Замок Шенборна - 15грн.,Замок Сент Міклош – 15 грн., Замок Паланок - 40грн.); обіди.
*Всі часові рамки вказані орієнтовно та можуть змінюватись в залежності від погодних умов.
** Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.
*** ТА має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння які ведуть себе неадекватно  і надалі ненадавати їм послуги без повернення коштів.
**** Для вдалого відпочинку ТА "НА ВАЛІЗАХ" рекомендує взяти з собою зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)
 

Коментувати