ОДЕСА-АККЕРМАНСЬКА ФОРТЕЦЯ-ШАБО-КУРОРТНЕ 3дні/2ночі

день
23:00 Виїзд з Житомира.
07:00  8:00 Прибуття до Одеси, сніданок.
08:00  11:00 Почнемо наше знайомство з Одесою з оглядової екскурсії: «Таки Одеса, перлина біля моря».
Ми познайомимося з Дерибасівською, вулицею, на якій завжди хороша погода. Площа Катерини з пам'ятником, сходинки "О Боже, як їх багато". Спочатку фото "Дюка на люку", а потім математика. Приморський бульвар, Тещин міст, Шахський палац і Воронцовський палац і "... тисяча чортів". Ми отримаємо задоволення цим унікальним містом сповна. Не поспішаючи будемо слухати історичні байки про царів і адміралів. Солоний тепле повітря моря і енергетика міста назавжди залишить Вас в піднесеному настрої.
11:00  – 13:00 Вільний час.
13:00  15:00 Переїзд до готелю "Таір" с. Курортне.
Відпочинок на морі.
Курортне - один з самих сонячних і унікальних курортів Одеського узбережжя. Відпочинок на морі в Курортному - це відпочинок далеко від шуму і суєти міст, в селищі з первозданною екологією на узбережжі Чорного моря і Будакського лиману. Чисте морське повітря, в оточенні хвойних і листяних парків, ідеальний піщаний пляж, пологий берег і достаток сонячних днів - все це сприяє чудовому відпочинку.
 2 день
8:00 Сніданок.
9:00 – 10:20  Переїзд до Білгород-Дністровсьго.
10:20 – 12:30 Відвідування Аккерманської фортеці.
Аккерманська фортеця у Білгороді-Дністровському - пам'ятник Середньовіччя в Україні. Будівля фортеці зводилася як військово-оборонна споруда. Аккерманська фортеця була одним із найбільших та найпотужніших фортифікаційних укріплень XIII-XV століть на українській землі. Білгород-Дністровська фортеця (Аккерманська фортеця) охоплює площу в дев'ять гектарів. А її стіни в довжину досягають майже два кілометри. Висота оборонних стін - від 5 до 15 метрів, ширина - від 1,5 до 5 метрів. За формою будівля фортеці нагадує неправильний багатокутник.
13:00-13:30 переїзд до Шабо.
13:00-15:30 відвідування  "Центру культури вина Шабо" + дегустація.
У «Центрі культури вина Шабо» нікого не залишать байдужим об'єкти сучасного мистецтва, величні архітектурні комплекси, незвичайні експозиції ландшафтного дизайну: єдиний в Україні пам'ятник виноградній лозі, арт-ансамбль «Трилогія виноградної лози», галерея «Shabo Art Centre», мультимедійна скульптура «Фонтан Діоніса», музейний лабіринт, грузинський марані, два музейних кінозали, Альпійська гірка, музей «Шабо». І це – далеко не повний перелік унікальних об'єктів…
16:00 – 17:00 Повернення в готель. Відпочінок на морі. 
3-й день відпочинок на морі!!!
16:00 Виїзд до Житомира.
01:00 Прибуття в Житомир.
 
Вартість туру:
2300 грн. номери "економ." (ліжка, тумбочки, шафа для одягу). Душ, туалет, кухня на території.
2500 грн. номери зі зручностями (душ, туалет, холодильник, телевізор, кондиціонер в номері). Кухня на території.
У вартість туру входить:
  • транспортне обслуговування;
  • проживання в номерах вибраної категорії;
  • супровід групи по всьому маршруту;
  • страховка.
У вартість туру не входить:
  • екскурсійне обслуговування - (Одеса, Аккерманська фортеця) - 200 грн.;
  • вхідні квитки (Аккерманська фортеця - 80 грн., «Центрі культури вина Шабо» - Екскурсія «Стандарт» без дегустації, тривалість 1,5 години - вартість 200 грн., Екскурсія «Стандарт» з дегустацією, тривалість 2,5 години, дегустаційна лінійка - 6 зразків продукції Shabo - вартість 290 грн.);
  • витрати на харчування.

Коментувати