ЗАМКИ ТА ПАЛАЦИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ 600 грн./люд.

Програма туру: 
Палацово-парковий амсамбль «Самчики»;
 Самчиківський розпис - місцевий різновид розпису села Самчики;
 Замок князів Островських в Старокостятинові;
 Оглядова екскурсія по Хмельницькому;
 Меджибізький замок.
07:00 – Виїзд із Житомира.
09:00 – Прибуття в Самчики, де знаходиться палацово-парковий амсамбль «Самчики».
Палацово-парковий ансамбль «Самчики» — музей-садиба у селі Самчики. Палац та парк у Самчиках з’явились на початку XVIII століття. Збудовані вони були для польського шляхтича Яна Хоєцького.. Він збудував новий палац, розбудував парк та господарські будівлі. Саме козацький полковник привозив до Самчиків майстрів з Італії, Франції та Ірландії, щоб надати маєтку таких неповторних унікальних рис.
У вас буде можливість побачити самчиківський розпис, яким прикрашені будинки та паркани місцевих жителів.
10:30 – Виїзд до Старокостянтинова.
11:00 – Приїзд в Старокостянтинів. Екскурсія по замку князів Острозьких.
Старокостянтинівський замок, або замок Острозьких - це оборонна споруда XVI ст. Місто Старокостянтинів, не дивлячись на свою назву, не такий вже і старий для тутешніх країв. Засновником його є князь Костянтин Костянтинович Острозький знатний воєвода Київський.
12:30 – Виїзд до Хмельницького.
13:00 – Приїзд в Хмельницький. Обід. Оглядова екскурсія по місту.
16:00 – Виїзд в Меджибізького замку.
17:00 – Приїзд в Меджибіж. Екскурсія по Меджибізькому замку.
Меджибізький замок – це пам'ятка фортифікаційної архітектури, збудований на пагорбі у XVІ ст. у стилі ренесансу, вважається другою за популярністю фортецею, що розташована у Хмельницькій області (після Кам'янця-Подільського).
Тепер Меджибізька фортеця (Замок Сенявських) входить до державного історико-культурного заповідника "Меджибіж", перебуває у задовільному стані і вважається пам'яткою архітектури національного значення.
18:00 – Виїзд до Житомира.
21:30 – Прибуття в Житомир.
Вартість туру 600грн/люд
У вартість туру входить:
- транспортне обслуговування;
- страховка;
- супроводження.
Додатково оплачується:
- екскурсійне обслуговування 50 грн;
- вхідні квитки;
- витрати на харчування.

Коментарі (1)

  • leadbrukb :


    Здравствуйте! Мы – команда LeadB. Внедряем в бизнес процессы технологии, которые позволяют увеличить продажи с сайта в 2 - 17 раз без увеличения рекламного бюджета. У нас много преимуществ, опыта и так далее…. но здесь мы решили выделить только самые основные моменты, чтобы не тратить ваше время: Для того, чтобы начать с нами сотрудничество вам потребуется: 0 рублей 0 копеек и желание увеличить продажи Наши решения внедряются в течение 15 минут и отличаются максимальным возвратом инвестиций, вложенных в рекламу Получайте на 300% больше заявок от клиентов с сайта уже сегодня при тех же расходах на рекламу. Пока ваши конкуренты тратят время и деньги на дорогие настройки систем аналитики, A/B тесты, ретаргетинг, изменения сайта, скидки клиентам Более 5700 предпринимателей уже с нами. Сейчас как никогда важен каждый клиент. Согласны? Тогда искренне приглашаем ваc присоединиться https://leadb.ru/

Коментувати