ПЕРЛИНИ БЕССАРАБІЇ УКРАЇНСЬКА ВЕНЕЦІЯ+БОЛГРАД ТА ІЗМАЇЛ 3дні/2ночі 2200грн.

У програмі туру:

Вилкове – українська Венеція;

"0" км.;

Рибальський пікнік з дунайською ухою;

Водна екскурсія по гирлах Очаківського і Анкудінового;

Оглядова екскурсія по Ізмаїлу;

Дегустація "Балканські ястІя";

Дегустація вин "Винхол Оксамитне" (Villa Tinta);

Центр етнографічного, сільського зеленого туризму "Фрумушика-Нова".

Четвер: 
20:00 Виїзд з Житомира з пл. Перемоги від танку
П'ятниця: 
09:30 Прибуття у Вилкове. Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць).
Це місто справедливо називають «українською Венецію».
Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку розташований румунський острів Летівши.
Звідси від пам'ятника старообрядцям - засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове.
Під час екскурсії у вас буде можливість ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців.
Але як тільки ви потрапляєте в стару частину м. Вилкове, зрозумієте, в чому ж його унікальність, що притягує сюди не тільки туристів з України, а й з багатьох зарубіжних країн.
Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» і «українською Венецією». 
У старій частині міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і впоперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як їх тут називають, - єрики.
Через єрики перекинуті мальовничі горбаті містки.
Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, на якому тут можна пересуватися.
Все незвично в такому міському пейзажі. 
Начебто тут зупинився час.
Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплюючу подорож до «0 км».
Посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену липованських садибу-музей «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого.
Рибальський пікнік з дунайською ухою, приготовленою на вогні, з вином «Новак», фіточаєм на травах зі старовинного дров'яного самовара з місцевим медом, відпочинок, купання, риболовля - 2 години.
До Ваших послуг просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками і садовими лавками для відпочинку біля річки.
Тільки тут Ви зможете відвідати острівний старовинний липівський будинок, в одній з кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітної рибальської сім'ї.
На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією Вилкового і острівного селища Анкудінове, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника, традиціями природокористування.
До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтове виноробство, місцеве бджільництво і човнова майстерня. Оглядова вежа дозволить Вам поглянути на дельту з висоти пташиного польоту.
Водна екскурсія по дельті на обладнаному прогулянковому судні по гирлах Очаківського і Анкудінового з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями і побутом місцевого населення. Відвідування заповідного узмор'я, символічного «0» км - місця впадання Дунаю в Чорне море.
18:00 Переїзд до бази відпочинку на березі моря, поселення, вільний час.
Субота.
08:00 Сніданок.
08:30 - 10:00 Переїзд до Ізмаїлу.
10:00 - 13:00 Оглядова екскурсія по Ізмаїлу.
Місто Ізмаїл – зовсім молодий, але прогресивний туристичний центр Бессарабії, який увібрав у себе історії різних народів, що проживали у цьому місці раніше й до сьогодні не покидають його, численні битви, перемоги й поразки.
Хоч Ізмаїл уже набув нового, кращого й сучаснішого вигляду, він не перестає дивувати гостей своїми пам’ятками архітектури та територією колишньої турецької фортеці й не тільки.
То ж ми пропонуємо Вам, людям з будь-якого куточка України та з інших країн, приїхати й побачити все на власні очі. 
13:00 – 14:00 Переїзд у м. Болград.
14:00 – 16:45 Дегустація "Балканські ястІя".
Тепла атмосфера балканського колориту і сімейного гостинності панує в музейно-дегустаційному комплексі "Балканський ястія" в Болграді на Одещині.
Тут можна не тільки продегустувати традиційні м'ясні делікатеси, а й стати учасником болгарського національного свята, навчитися співати болгарські пісні і пройти танцювальний майстер-клас.
Сімейне виробництво м'ясних делікатесів "Балканський ястія" в Болграді - це міні-цех, який забезпечує всі етапи виробництва сиров'ялених ковбас і м'ясних делікатесів з натуральної сировини.
Продукція виробляється за давніми балканським рецептами з використанням локального сировини місцевих порід тварин і спецій, вирощених самостійно.
17:00 – 19:00 Дегустація вин "Винхол Оксамитне" (Villa Tinta).
На вас чекає особлива «вертикальна» дегустація. Яскравим початком візиту стане дегустація ігристого Tintarella на даху нашої виноробні в теплу пору року, а в холодну розпочнемо з келиха теплого глінтвейну.  
Панорама озера Ялпуг з одного боку, з іншого ті самі виноградники, вино з яких пасує до будь-якої погоди, – це дійсно варто побачити.
Спускаємося до виноробні та знайомимось з технологічним процесом переробки винограду, виробництвом та розливом тихих та ігристих вин. 
А тепер, до практики! Переміщуємося до дегустаційної зали в винний погріб.
Попереду нелегке завдання – оцінити 7 позицій вин.
А в завершення дегустації ви зможете скуштувати місцеві спеціалітети: каварму — традиційну бессарабську холодну страву з тушкованої у власному соку баранини зі спеціями, та міліну, вона ж баніца, — болгарський слоєний пиріг  з сиром та бринзою.
19:00 – 20:30 Переїзд до бази відпочинку на березі моря, вільний час.
Неділя.
08:00 Сніданок.
09:00 - 11:30 Виселення з готелю. 
Переїзд до господарства "Фрумушика-Нова".
12:00 – 16:00 Оглядова екскурсія, дегустація, обід, вільний час у "Фрумушика-Нова".
Центр етнографічного, сільського зеленого туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова" створено в 2006 році на місці бессарабських сіл Фрумушика Нова та Рошія, відселених з території створеного за радянських часів військового полігону. Зараз тут розташована найбільша в Європі вівцеферма по вирощуванню овець каракульської породи.
Гордістю комплексу є статуя "Чабан -Фрумушика-Нова", яка занесена до "Книги рекордів Гіннеса" як найвища в світі гранітна статуя чабана (висота 17,94 м, вага - 1081 т.).
Скульптура присвячена батькові засновника комплексу Олександра Паларієва, місцевим чабана Андрію Діомидовича Паларієву.
Вона є домінантною фігурою парку-музею сучасної скульптури "Історія Бессарабської землі" і парку скульптур радянського періоду.
Етнографічний музей під відкритим небом "Бессарабське село Фрумушика-Нова" знайомить відвідувачів з національними садибами народів Бессарабії XIX-XX ст., з самобутньою культурою українського, молдавського, болгарського, гагаузького, російського, німецького, єврейського народів.
Деякі садиби є стилізованими житловими будиночками з усіма умовами.
Фрумушика-Нова "має розвинену туристичну інфраструктуру для сімейного відпочинку.
Гості можуть відвідати міні-зоопарк і погодувати в ньому тварин, сходити на риболовлю, продегустувати фірмові вина з власної виноробні, освіжитися в басейні, попаритися в чані або лазні. Для дітей облаштовано дитячий майданчик, є можливість пограти на свіжому повітрі в волейбол, футбол, міні-гольф.
16:00 Виїзд до Житомира.
Понеділок.
04:00 Прибуття до Житомира.
 
Вартість туру 2200грн.
У вартість туру входить:
  • транспортне обслуговування;
  • проживання у однокімнатних номерах для двох або трьох осіб зі зручностями;
  • страховка.
У вартість туру не входить:
  • екскурсійне обслуговування та супровід по всьому маршруту - 300 грн.;
  • екскурсія в Вилкове на цілий день з обідом:  дорослі 540 грн./особа, діти 500 грн./особа;
  • дегустація вина "Винхол Оксамитний"- 200 грн.;
  • дегустація мясних виробів в "Балканскі Ястія"- 250 грн.;
  • екскурсія у "Фрумушика - Нова": дорослі 100 грн./особа, діти 50 грн./особа;
  • дегустація вин у "Фрумушика - Нова": 150 грн./особа;
  • особисті витрати.

Коментувати