15.10.-18.10. АКЦІЙНИЙ ТУР ДО ЗАКАРПАТТЯ 3дні/2ночі - 1850грн!!! НА МИЛУВАННЯ ОСІННІМИ ГОРАМИ ДО ДНЯ КОЗАЦТВА УКРАЇНИ!!!

Ковток свіжого повітря, зарпатська гостинність, чарівні гори вкриті пахучими травами чекають на нас!

Ми пропонуємо Вам провести яскраві вихідні, під час яких ми відвідаємо озеро Синевир,водоспад Шипіт,піднімемось на гору Гимба ,поніжимось у термальних водах Жайворонок, спробуємо Закарпатську кухню, відвідаєте Тустанську фортецю, продегустуємо місцеві вина;помилуємось природою і класно відпочинемо!

Програма туру:
Четвер:
18:30 збур групи в м. Київ (ст. М Житомирська)
19:00 виїзд з м. Київ
21:30 збір групи в м. Житомир (пл. Перемоги біля танку);
22:00 виїзд в с. Воловець, Закарпатської області.
П'ятниця:
8:00-9:00 Прибуття в с. Воловець, розселення в готелях (номера з усіма зручностями).
"Верховина", "Надія", "Едельвейс".
Сніданок.
Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).
На г. Гимба  відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.
Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.
Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів. 
Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.
В околицях села Келечин знаходяться три мінеральні джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим.
Відвідування відомого на увесь світ "ОКА КАРПАТ" озеро "Синевір та центр реабілітації бурого медведя 
Повернення в готель, вечеря.
Вільний час (за бажанням відвідування сауни або ж відправлення на форелеву ферму, де буде змога власноруч піймати рибу, а потім господар ферми її ж Вам на вугіллі приготує).
Субота:
Сніданок.
Виїзд групою по замкам Закарпаття
В
Відвідаємо "Замок Паланок", який розташований в м. Мукачево.
Екскурсія по замку «Паланок» - одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.
Відправлення в Берегово та купання в Термальних басейнах "Жаворонок"
little_pool
та за бажанням відвідування соляних печер. 
Та на завершення нашого дня знову винні підвали з дигустацією вин в Берегово 
Берегівський край з давніх часів відомий своїми винами і обширними виноградниками.
Століттями майстри винних справ дбайливо передавали традиції виноробства від батька синові.
“Можете об’їздити всю Європу, але такого захоплюючого, чудового, абсолютно суцільного ряду гір засаджених виноградом ви ніде не побачите, тільки в Берегові, де в довжину більш ніж 50 км стеляться виноградники без єдиного просвіту в їх рядах” (Ласло Хорват “Історія виноробства берегівського краю“).
Разом з винним залом відвідувачі можуть ознайомитися і з нашим винним погребом, вирубаним в скелі гори ще в XVI столітті, довжина якого становить 50 метрів. Наприкінці льоху знаходиться одне з трьох джерел нашого комплексу з кришталево чистою водою.
Повернення в готель, вечеря, вільний час.
Повернення в готель. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).
(Неділя)
08:30 сніданок, збір групи, виселення з речами з готелю відправлення на екскурсію до історичної та таємничої фортеці Тустань.
Фортеця Тустань.
Наскельна дерев’яна фортеця Тустань знаходиться поблизу села Урич розташована на скелях-пісковиках, висотою 85 метрів.
До комплексу входять: Камінь,  Гострий Камінь,  Мала Скеля,  Жолоб (Орел).
Виникла оборонна споруда в ІХ столітті, як митний та оборонний пункт, заснований племенами Білих Хорватів.
Укріплення контролювало Великий шовковий торговельний шлях з Китаю в Португалію, та Соляний шлях, що проходив з Галичини в країни центральної Європи.
За часів княжої доби фортеця була прикордонним центром та митницею на кордоні Галицько-Волинського князівства та Угорщиною.
Музей Тустані.
У музеї експонуються оригінали і копії найцікавіших археологічних знахідок та документів, використовуються мультимедійні засоби та інтерактивні макети, які допомагають осмислити життя фортеці, її вигляд, масштаби та функції.
В експозиції представлені реконструкції ґотичних кахель з XVI ст., фраґменти яких знайдено в Тустані під час розкопок.
У Музеї також відтворена кімната воєводи XIII ст. та діє крамниця сувенірів.
17:00- збір біля автобусу, відправлення в Житомир Київ 
Понеділок 
01:00- прибуття в Житомир, 02:30-прибуття до Києва.
Вартість туру: 
з Житомира - 1850,00 грн./люд.
з Києва - 2100,00 грн./люд.
У вартість туру входить: проїзд (Київ-Житомир - Воловець - Житомир-Київ); харчування (3 сніданки, 2 вечері); проживання; страховка.
Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти - підйомник "Пилипець" - 120 грн., Термальні басейни "Жайворонок" - 220грн. -2.5 годин,Замок Паланок - 25-40грн., водоспад Шипіт - 5-10 грн., дигустація вина 80-100грн., Тустанська фортеця 30-60грн., музей Тустані 30-60грн., Озеро Синевір 10-25грн., центр реабілітації бурого медведя 15-30грн. обіди.
 ДЛЯ ГРУП ВІД 7 ЧОЛОВІК ДІЄ СИСИТЕМА ЗНИЖОК ТА МОЖЛИВІСТЬ ОРГАНІЗУВАТИ ТУР В ЛЮБИЙ ЧАС ТА НА РІЗНУ КІЛЬКІСТЬ ДНІВ!!!
*Всі часові рамки вказані орієнтовно та можуть змінюватись в залежності від погодних умов
** Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.
*** Туристична агенція має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння, які ведуть себе неадекватно  і надалі ненадавати їм послуги без повернення коштів.
**** Для вдалого відпочинку Туристична агенція "НА ВАЛІЗАХ" рекомендує взяти з собою зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

Коментувати