АКЦІЙНА ЦІНА!!!13.10.-16.10. ДО ЗАКАРПАТТЯ НА ПОКРОВУ 3дні/2ночі 1950грн. виїзди з Житомира та Києва (акційна ціна діє до 27.09.)

 
 
 
 
 

Вартість туру 1950 грн. при бронюванні до 27 вересня.

З 28 вересня вартість від 2200грн.

Середа:
18:30 збур групи в м. Київ (ст. М Житомирська)
19:00 виїзд з м. Київ
21:00 збір групи в м. Житомир (пл. Перемоги біля танку);
21:30 виїзд в с. Воловець, Закарпатської області.
Четверг:
07:00-8:00 Прибуття в с. Воловець, розселення в готелях (номера з усіма зручностями) "Едельвейс", "Гостинний двір", "Грінвіч".
08:30 Сніданок.
Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).
На г. Гимба  відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.
Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.
Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів. 
Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.
В околицях села Келечин знаходяться три мінеральні джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим.
Відправлення на ще одну перлину Закарпаття о. Синевір
Синевір  — найбільше озеро Українських Карпат. Розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, в гірському масиві Внутрішні Ґорґани. Входить до складу Національного природного парку «Синевир».
Синевіир вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевір» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 24 м.
Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1 - 2 метри озера.
Відвідаємо “Долину вовків” або там де люблять тварин.
Леви, тигри, вовки, бізони, лами та навіть верблюди. Таке товариство можна побачити не в Азії і не Афиці, а на Закарпатті.
Точніше, на Міжгірщині, в екопарку, який отримав назву «Долина вовків».
Частина з них сюди потрапили в незадовільному стані. Та їх вигодували та оточили турботою.
Повернення в готель, вечеря.
Вільний час (за бажанням відвідування сауни або ж відправлення на форелеву ферму, де буде змога власноруч піймати рибу, а потім господар ферми її ж Вам на вугіллі приготує).
П'ятниця
08:30 сніданок, відправлення до Ужгороду.
11:00 –  Прибуття до Ужгороду
11:00 – 14:00 Оглядова екскурсія Ужгородом та відвідування Ужгородського замку.
Ужгород або «Унгвар» – воістину «Вікно в Європу»: він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. У цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також прекрасні середньовічні замки і собори, і багато інших визначних пам’яток.
Під час екскурсії по місту Ви побачите: 
  • площа Корятовича;
  • будинок «Білий Корабель»;,
  • найкрасивіший храм Ужгорода - Хрестовоздвиженський кафедральний собор і Єпископську Резиденцію;
  • Закарпатську філармонію;
  • кам’яний пішохідний міст - є одним з найвідоміших і найдавніших мостів Ужгорода;
  • Ужгородський замок – найстаріший замок на території України, йому вже більше 1000 років. Шедевр романського архітектурного стилю і унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.
14:00 – обід
15:00 - переїзд до термальних вод "Золота гора"
До послуг наших гостей п'ять термальних басейнів:
Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія.
За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.
19:00 -  переїзд у Воловець, поселення в готель.
20:30 - вечеря, заселення в номери, вільний час і відпочинок.
За бажанням відвідування форелефої ферми.
Субота
08:30 Сніданок.
Виселення з готелю.
09:00 –  11:30 Переїзд до села Урич.
Відвідування державного історико-культурного заповідника "Тустань". До складу заповідника входять:
  • Комплекс скель: Камінь, Мала Скеля та Жолоб;
  • Музей історії Тустані;
  • Церква св. Миколая - 100-літній дерев'яний храм у традиційному стилі українських карпат;
  • Культурний центр "Хата в Глибокім" - дерев'яна бойківська хата, відновлена згідно місцевих традицій будівництва та пристосована до соціо-культурної діяльності.
11:30 – 13:30 Відвідування державного історико-культурного заповідника "Тустань".
Обід 
14:10 – Переїзд до Львова.
16:00-20:00 Вільний час у Львові 
20:00 відправлення в Житомир, Київ
Неділя
01:00 Орієнтовний час повернення  до Житомира
03:00 Орієнтовний час повернення  до Києва
 
Вартість туру: 1950 грн. при бронюванні до 27 вересня.
З 28 вересня вартість:
з Житомира:
- проживання в номерах 3-х та 4-х місних 2200,00 грн./люд.
- проживання в номерах 2-х  2300,00 грн./люд.
з Києва:
- проживання в номерах 3-х та 4-х місних 2500,00 грн./люд.
- проживання в номерах 2-х  2600,00 грн./люд.
Дітям до 12 років знижка 100грн.
 
У вартість туру входить: проїзд (Київ-Житомир - Воловець - Житомир-Київ); харчування (3 сніданки, 2 вечері); проживання; страхування транспортне та медичне.
Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти - підйомник "Пилипець" - 150 грн., Синевір 20-30грн., Долина вовків 30-60грн., термали "Золота Гора" 250грн., водоспад Шипіт - 10-20 грн., дегустація вина 70грн.-100ГРН., історико-культурний заповідник "Тустань" ( 80 грн. - дорослі; 40 грн - діти)., обіди.
 

Коментувати