ЗАМОК «РАДОМИСЛЬ» + КОРОСТИШІВСЬКИЙ КАНЬЙОН + ПАРК СКУЛЬПТУР 350грн.

Програма туру:
08:00 Виїзд з Житомира.
08:30 Прибуття до Коростишева.
8:40 – 11:00 Екскурсія по Коростишеву.
Екскурсія по парку графа Густава Олізара: парадні ворота, фонтан «Оголена купальщиця», старовинна будівля бібліотеки, скульптура Ісуса Христа, а також інші чудернацькі скульптурні твори. Будівля однієї з найстаріших в Україну учительській семінарії. 
Костел Різдва Пресвятої Діви Марії. Досить тривалий термін будівлю костелу використовувалося як усипальниці членів сім`ї Олізарів.   Відомий рід практично до середини 19 століття був повноправним і єдиним власником коростишівських земель.
Парк скульптур Віталія Рожикова. Коростишівський скульптор Віталій Рожик — людина зі світовим ім’ям та має статус заслуженого художника України. Більше 40 років Віталій власноруч створює справжні шедеври. Кількість робіт, виготовлених за цей час, вимірюється сотнями. Всі вони виконані з природного каменю. Статуї, створені митцем, прикрашають не лише Україну, а й Італію, Фінляндію, Німеччину, Польщу, Латвію, Австрію, Казахстан та Молдову.
Коростишівський каньйон – це неймовірно гарне місце, яке зачаровує своєю красою. Ліс, скелі та озеро разом утворюють єдину цілісну композицію. Але найбільше вражають гранітні скелі. Вони мають пристойну висоту і там навіть тренуються скелелази. Тому дивитися зверху внизу може бути доволі лячно (якщо боїтесь висоти).
Каньйон має форму підкови з озером всередині. Навколо озера стоять гранітні скелі та росте ліс. З однієї сторони є облаштований пляж, де ви зможете зайти у воду та дерев’яні альтанки. Велике враження справляє прозора вода, в ній ідеально видно дно.
11:00 – виїзд з Коростишева.
12:00 – Прибуття в Радомишль. Екскурсія по замку «Радомисль».
Замок «Радомисль» — це один з найбільш масштабних історико-культурних проектів, здійснених  в Україні  за роки незалежності. Сьогодні тут міститься єдиний у світі Музей української домашньої ікони, зібрання якого налічує понад 5000 ікон ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В музеї представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція музею є найчисленнішою в Україні за останні 20 років, а сам музей – є найбільшим у своєму роді на теренах СНД. 
14:30 – 16:30 Оглядова екскурсія "Радомишль історичний":
 • Свято-Миколаївський собор - храм, що відкритий у 1882 році, де можна оглянути росписи, до яких долучились художники Васнєцов, Врубель, Нєстєров.
 • Будівля середини ХVIIIст., у якій розміщувалась уніатська консисторія -  церковний адміністративний орган. Діяв в час, коли місто було резиденцією уніатських митрополитів.
 • Будівлі земської управи та будинок купця Горенштейна.
 • Краєзнавчий музей презентує цікаві інтерактивні історичні локації, організовує та проводить заходи оживленої історії, веломандрівки та надає послугу "Шлюб за добу".
 • Бульварна вулиця (нині - Шевченка). На ній можна оглянути будівлі  кірхи початку ХХст. та чоловічої гімназії, відкритої у 1909 р.
 • На цій же вулиці Шевченка знаходиться Експозиція-майстерня, заслуженого майстра нар.творчості України Василя Волівача де ви можете почути гру музичних інструментів, створених власноруч майстром, самі пограєте та долучитесь до процесу створення інструментів.
16:30 – відправлення з Радомишля
18:30 - поверення до Житомира.
Вартість туру: 350грн.
 У вартість туру входить:
 • транспортне обслуговування;
 • робота супроводжуючого;
 • страховка.
 У вартість туру не входить:
 • екскурсійне обслуговування - 50 грн.
 • вхідні квитки: (замок Радомисль: 150 грн - дорослі; 70 грн - діти, студенти, пенсіонери, Краєзнавчий музей: 10 грн дорослий; 5 грн - діти);
 • витрати на харчування.

Коментувати