БУКИ+ОЛЕКСАНДРІЯ-ціна 350грн.

Програма туру:

09:45 збір групи на пл. Перемоги (біля танку)

10:00 виїзд із Житомира

12:00 приїзд в с. Буки Київської області.

15:00 виїзд в м. Біла Церква.

16:00 відвідування парку "Олександрія".

18:00 виїзд в Житомир

    

Буки -  типове українське село у Сквирському районі Київщини, не бідне  і не багате. Розкинулося  вздовж  невеликої  ріки  Роставиці. З її крутого правого берега  відкривається  панорама, що викликає асоціації  з кінофільмами про ситне життя фермерів на Заході.

Можливо, Буки так і залишились би одним з  багатьох  невеликих сіл Київщини, нічим не примітних, якби би не діяльність тут бізнесмена Івана Суслова, котрий за власні кошти почистив ріку Роставицю та на її берегах розбив ландшафтний парк з баштами і підпірними стінами, мостами, фонтанами , водоспадами, невеличким  зоопарком в ньому також  знаходиться церковний комплекс і будинок для сиріт. Комплекс складається з церкви св.. Євгенія, дзвіниці св. Данила та каплиці святих Миколи і Олександра. Дзвіниця названа в честь батька колишнього президента України Леоніда Кучми. Парк повністю належить родині Суслових. Унікальність в тому, що під церквою протікає водоспад, в якому навіть водиться рибка. А навкруги ростуть дерева корінням догори, а візитною карткою є символ радянського Києва – фонтан рулетка, який знаходився на Хрещатику.

     

Вартість туру: 350,00 грн

У вартість туру входить: дорога в обидва кінці, супровід по маршруту, страховка.

Додатково сплачується: вхідні квитки у парк Олександрія з екскурсією: дорослі - 70 грн., для школярів 35грн. і студентів - 40грн. та без екскурсовода дорослі 25грн., студенти та діти 10грн.Відвідування міні-зоопарку та поляни Казок у с.Буки - 30 грн./люд.  в залежності від кількості чоловік в групі.

Коментарі (2)

  • Тетяна :


    Коли найближчий виїзд?
  • Тетяна :


    Коли найближчий виїзд?

Коментувати