ЩОСУБОТИ ПАРК "ОСТРІВ САКУР"+ ПАРК "ОЛЕКСАНДРІЯ"-ціна 400грн.

 
Програма туру:
09:00 збір групи на пл. Перемоги (біля танку)
10:00 виїзд із Житомира
12:00 приїзд в с. Володарка  Київської області парк "ОСТРІВ САКУР"(30-50грн вхідний квиток)
Парк "Острів Сакур" створили на березі річки Рось, на штучному насипному острові площею 1,6 гектара. На території парку є пташиний зоопарк, де відвідувачі можуть побачити понад 30 видів птахів з різних куточків світу, а також на окремій площі в один гектар, що біля парку є тварини косулі та олені.
На «Острові сакури» висаджено понад 3500 тисячі рослин та кущів, а також сотні дерев. Є звісно і сакури».
15:00 виїзд в м. Біла Церква.
16:00 відвідування парку "Олександрія".
ендрологічний парк Олександрія є зразком 18-19 ст. Парк є своєрідною галереєю живих картин минулого, які збереглися й до сьогодні.
Парк був названий в честь племінниці князя Григорія Потьомкіна, який був подарунком від чоловіка – коронного гетьмана Польщі Ксаверія Браницького.
Саме Олександра, слідкуючи стопам моди створила парк під відкритим небом.
У парку була розташована резиденція Браницьких і також багато інших споруд, так званих, як царський павільйон, колонада Луна від якої чути відлуння аж на другому кінці колонади .
    
18:00 виїзд в Житомир
Вартість туру: 400,00 грн
У вартість туру входить: дорога в обидва кінці, супровід по маршруту, страховка.
Додатково сплачується: вхідні квитки у парк Олександрія з екскурсією: дорослі - 70 грн., для школярів 35грн. і студентів - 40грн. та без екскурсовода дорослі 25грн., студенти та діти 10грн., парк "Острів Сакур" дорослі 50грн, діти 30грн.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Відвідування міні-зоопарку та поляни Казок у с.Буки - 30 грн./люд.  в залежності від кількості чоловік в групі.
 
 
Буки -  типове українське село у Сквирському районі Київщини, не бідне  і не багате. Розкинулося  вздовж  невеликої  ріки  Роставиці. З її крутого правого берега  відкривається  панорама, що викликає асоціації  з кінофільмами про ситне життя фермерів на Заході.
 
Можливо, Буки так і залишились би одним з  багатьох  невеликих сіл Київщини, нічим не примітних, якби би не діяльність тут бізнесмена Івана Суслова, котрий за власні кошти почистив ріку Роставицю та на її берегах розбив ландшафтний парк з баштами і підпірними стінами, мостами, фонтанами , водоспадами, невеличким  зоопарком в ньому також  знаходиться церковний комплекс і будинок для сиріт. Комплекс складається з церкви св.. Євгенія, дзвіниці св. Данила та каплиці святих Миколи і Олександра. Дзвіниця названа в честь батька колишнього президента України Леоніда Кучми. Парк повністю належить родині Суслових. Унікальність в тому, що під церквою протікає водоспад, в якому навіть водиться рибка. А навкруги ростуть дерева корінням догори, а візитною карткою є символ радянського Києва – фонтан рулетка, який знаходився на Хрещатику.
 
     

 

Коментарі (1)

  • Тетяна :


    Коли найближчий виїзд?

Коментувати