ЩОНЕДІЛІ МЕЖИГІР’Я НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК+парк "ДОБРОПАРК" - 350 грн.

Програма туру:
Неділя:
7.50 - Збір групи пл.Перемоги, біля танку
8:00 - виїзд групи
10:30 - прибуття до Межигір'я.
10:30-16:00 вільний час
«Межигір'я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 по 2014 роки.
З 1935 до 2007 року Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність.
16:00 збір біля автобусу, відправлення до "Добропарку"
17:00 прибуття в Добропарк, ознайомлення, вільний час.
На 7 гектарах ландшафтного парку на вас чекатимуть 3D-об’єкти з рекордної кількості петуній різноманітних кольорів, фут-корд, дитячі атракціони, оренда велосипедів, місця для відпочинку та пікніку. На території парку безліч місць для проведення фотосесій та організації сімейного дозвілля. В рамках відкриття парку відбудеться Фестиваль "Доброфест", над створенням якого працюють флористи з усієї України.Підготовка тривала 1.5 роки, але для повного завершення облаштувань необхідно ще 3-4 роки.
Загальна площа дорівнює розміру чотирьохсот футбольних полів. На території дендропарку є 16 озер, їх планують підготувати для купання влітку.
В дендропарку висаджено понад 1 мільйон саджанців різного забарвлення. Він міститиме лавандову долину, долину гортензій, долину “Любові” з великою кількістю ілюмінацій у формі серця. Всього висаджено 44 000 дерев і кущів, а планують посадити 10 мільйонів рослин різних видів.
Для дітей створено парк динозаврів зі справжні
ми макетами звірів та атракціони. По всій території буде розміщений фуд-корт аби відвідувачі могли підкріпитись під час прогулянки
18:30-відправлення в Житомир
20:00 орієнтовне прибуття
Ціна туру: 350 грн.
У вартість входить: дорога, супровід, страхування.
Додатково сплачується: їжа, вхідні квитки та ін, вхідний квиток Межегір'я з дорослого - 150грн.,діти до 16 років - 50грн., пенсіонери - 40 грн.,Добропарк: від 5 років до 14 років - 60 грн, дорослі - 100 грн, пенсіонери - 50 грн., діти до 6 років та пільговики - безкоштовно.
 
 

Коментарі (2)

  • Тетяна :


    Добрий день. Напишіть звідки виїзд і коли відбуття (прибуття). як можна замовити тур? Дякую заздалегідь
  • ТА "На валізах";-) :


    Доброго дня. Інформацію щодо туру відредагована, дивіться вище. Забронювати місця можете в нашому офісі.

Коментувати